Doctorem Body Plus vitamin bandı

Referans Bayi Kodu : 90007113

Açıklama

Her bir Body Plus içerisinde 25 adet bant mevcuttur.

Doctorem body plus zengin ve değerli içeriği ile faydalı bir medikal banttır. İçeriğinde;

 1. Folik Asit aynı zamanda Vitamin B9 içerir.
 2. Kobalamin Vitamin B12 içerir.
 3. Vitamin C
 4. Ginseng
 5. Niyasin Vitamin B3 içerir.
 6. Piridoksin Vitamin B6 içerir.
 7. Kalsiferol Vitamin D içerir.
 8. Branched-Chain Amino Acid
 9. Garcinia Cambogia
 10. Guarana
 11. Ginkgo Biloba
 12. L-Arginin .. bulunmaktadır.

B grubu vitaminler ile C, D gibi vitaminler, aminoasitler yanında,  Body Plus içerisinde Ginseng, Ginkgo Biloba, Guarana, Cambogia gibi insan vücuduna etkisi dünyaca bilinen bitkileri barındırması onu özel kılıyor.

Vücut için gerekli olan temel yapı taşını ve vücut dinamiğini oluşturan vitamin ve mineralleri Body Plus ile kolayca alabilirsiniz.

Doctorem Body Plus vitamin bandı içerisinde bulunan etken maddeler sayesinde son derece kontrollü ve kolay bir şekilde deri yoluyla vücut tarafından emilmesini sağlamaktadır. Bağışıklık sistemini güçlendiren ve vücut direncini artıran Body Plus vitamin bandı kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. İçerdiği vitamin ve mineraller sayesinde sağlıklı bir vücuda, güçlü bir bağışıklığa ve stressiz bir beyin yapısına sahip olmanızı sağlar.

doctorem body plus vitamin bandı - sağlıklı yaşam
doctorem body plus vitamin bandı – sağlıklı yaşam

Bu doğal içerikli harika medikal ürünü satın almak için Doctorem İnternational resmi sitesinden Body Plus siparişi verebilirsiniz. Bir doctorem bayisi olarak, satın almadan önce ve de satın aldıktan sonra bana 0545 885 95 68 üzerinden ulaşabilirsiniz.

Resmi Site ürün sayfası  👉  Doctorem Body Plus

Referans Bayi Kodu : 90007113

Bayii WhatsApp numarası 👉  0545 885 95 68


UYGULAMA

doctorem body plus uygulama bölgeleri
doctorem body plus uygulama bölgeleri

KULLANIM TALİMATLARI: Lütfen belirtildiği gibi kullanınız. Bantları kullanmadan önce ellerinizi sabun ve su ile yıkayınız. Bantlar koruyucu ambalajından çıkarınız Bandın arkasındaki koruyucu tabakayı çıkarınız ve bandı cildinizin temiz, kılsız tüysüz ve kuru bölgesine yapıştırınız. Uygulamadan sonra ellerinizi tekrar sabun ve su ile yıkayınız. Açık yaralara, yüze, gözlere veya hassas cilde uygulamayınız. Her bir bandın kullanım süresi 48 saattir. Bantları bütün olarak kullanınız ve bantları metal ile temas ettirmekten kaçınınız.

SAKLAMA KOŞULLARI: Doğrudan güneş ışığından koruyunuz!
Bantlar oda sıcaklığında ve koruyucu ambalajında muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Kalan bandın kurumadan saklanması için kilitli poşetin ağzını sıkıca kapatınız.

UYARILAR : Bu ürün ilaç değildir. Bu transdermal Bantlar sadece dış kullanıma uygun olup cilt üzerine yapıştırmak sureti ile harici kullanım içindir.

Herhangi bir hastalığı tedavi etmez. Kronik hastalığı olanlar doktora danışarak kullanmalıdır. Ciltte kaşıntı , kabarıklık , kızarıklık , tahriş , döküntü , veya beklenmeyen bir etki görüldüğünde ürünü kullanmayı durdurunuz ve doktorunuza danışınız.

Eğer daha önce herhangi bir banda yada benzer bir ürüne karşı allerjik reaksiyon gösterdiyseniz bu bandı kullanmayınız.

Allerjik reaksiyon ve yan etki ile karşılaşırsanız doktorunuzla iletişime geçiniz. Hassas ciltlere , ağız ( dudak ) , burun , açık veya kapalı yaralar üzerine , hasar görmüş ciltler üzerine , iltihaplı cilde uygulamayınız . Hamile ve emziren anneler , ilaç , medikal cihaz ve kozmetiklere allerjik reaksiyon gösteren kişiler kullanmadan önce doktora danışmalıdır. Bebeklerin kullanımına uygun değildir. Göz ile temasından kaçınınız. Teması halinde bol su ile durulayınız . Yutulması halinde en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz ve tıbbi yardım alınız.

Resmi Site ürün sayfası  👉  Doctorem Body Plus

Referans Bayi Kodu : 90007113

( Toplam 676 kez ziyaret edildi, 1 ziyaret bugün )

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Doctorem Body Plus vitamin bandı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir