Doctorem Epifiz Plus uyku bandı

Kategoriler:

Açıklama

Her bir Epifiz Plus içerisinde 30 adet bant mevcuttur.

Her bir Epifiz Plus Bant içerisinde Melatonin, Lavender Essential Oil, Rose Essential Oil, 5-http, Magnesium mevcuttur .

Melatonin, vücudumuzda doğal olarak üretilen, uyku hormonu olarak da isimlendirilen bir hormondur. Yalnızca vücudumuzun gece olduğunu anlayıp rahatlamasını ve daha kolay uyku haline geçmemizi sağlar. Vücudun biyoritmini düzenleyen, gece-gündüz döngüsünde etkili bir hormondur.

Lavanta yağı, başlıca bileşenleri linalol ve linalil asetattır. Daha rahat bir uyku sağlayan bu kimyasal maddeler derimiz tarafından hızla emilip kana karışır. İnsanlar üzerinde yapılan bilimsel çalışmalarda, bu kimyasal maddelerin uyku kalitesini artırdığı ve kaygıyı azalttığına dair bulgular elde edilmiş.

Gül yağı, teskin edici, yatıştırıcı, kaygıyı azaltıcı özelliği ile stresi ortadan kaldırır ve mışıl mışıl bir uykuya daldırır.

5 HTP L-Triptofan aminoasidinin aktif metabolitidir. L-Triptofan vücutta serotonin üretimine katılan bir aminoasittir. Çalışmalar L-Triptofan eksikliğinin seratonin seviyelerinde düşüşe yol açtığını böylece bireylerdeki depresyon hassasiyetinin artığını göstermektedir. Bunun için L-Triptofanın depresyon, anksiyete ve sinir bozukluğu gibi rahatsızlıklarda rahatlama sağlar.

Magnezyum , gevşemeden sorumlu olan parasempatik sinir sistemini aktive ederek uyku kalitesini etkiler.

Uyumadan önce, iyi bir gece uykusuna zarar verebilecek faktörleri düşünmekten kaçının. Bunlar iş stresi ve aile sorumlulukları ya da hastalıklar gibi beklenmedik zorluklar olabilir. Kaliteli uykunun bazen zor olması hayat koşullarında şaşırtıcı değildir.

Uykunuza müdahale eden faktörleri kontrol edemeyebilirsiniz, ancak iyi bir uyku için bazı güzel alışkanlıklar edinebilirsiniz. Mesela Doctorem Epifiz Plus uyku bandı kullanabilir uyku kalitenizi artırabilirsiniz.

epifiz plus uyku bandı - zinde bir hayat
epifiz plus uyku bandı – zinde bir hayat

 

Bu doğal içerikli harika medikal ürünü satın almak için Doctorem İnternational resmi sitesinden Epifiz Plus siparişi verebilirsiniz. Bir doctorem bayisi olarak, satın almadan önce ve satın aldıktan sonra bana 0545 885 95 68 üzerinden ulaşabilirsiniz.

Resmi Site ürün sayfası  👉  Epifiz Plus

Bayii WhatsApp numarası 👉  0545 885 95 68

( Toplam 234 kez ziyaret edildi, 1 ziyaret bugün )

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Doctorem Epifiz Plus uyku bandı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir