Doctorem Epifiz Plus uyku bandı

Referans Bayi Kodu : 90007113

Açıklama

Her bir Doctorem Epifiz Plus içerisinde 30 adet bant mevcuttur.

Her bir Epifiz Plus Bant içerisinde Melatonin, Lavender Essential Oil, Rose Essential Oil, 5-http, Magnesium mevcuttur .

Melatonin, vücudumuzda doğal olarak üretilen, uyku hormonu olarak da isimlendirilen bir hormondur. Yalnızca vücudumuzun gece olduğunu anlayıp rahatlamasını ve daha kolay uyku haline geçmemizi sağlar. Vücudun biyoritmini düzenleyen, gece-gündüz döngüsünde etkili bir hormondur.

Lavanta yağı, başlıca bileşenleri linalol ve linalil asetattır. Daha rahat bir uyku sağlayan bu kimyasal maddeler derimiz tarafından hızla emilip kana karışır. İnsanlar üzerinde yapılan bilimsel çalışmalarda, bu kimyasal maddelerin uyku kalitesini artırdığı ve kaygıyı azalttığına dair bulgular elde edilmiş.

Gül yağı, teskin edici, yatıştırıcı, kaygıyı azaltıcı özelliği ile stresi ortadan kaldırır ve mışıl mışıl bir uykuya daldırır.

5 HTP L-Triptofan aminoasidinin aktif metabolitidir. L-Triptofan vücutta serotonin üretimine katılan bir aminoasittir. Çalışmalar L-Triptofan eksikliğinin seratonin seviyelerinde düşüşe yol açtığını böylece bireylerdeki depresyon hassasiyetinin artığını göstermektedir. Bunun için L-Triptofanın depresyon, anksiyete ve sinir bozukluğu gibi rahatsızlıklarda rahatlama sağlar.

Magnezyum , gevşemeden sorumlu olan parasempatik sinir sistemini aktive ederek uyku kalitesini etkiler.

Uyumadan önce, iyi bir gece uykusuna zarar verebilecek faktörleri düşünmekten kaçının. Bunlar iş stresi ve aile sorumlulukları ya da hastalıklar gibi beklenmedik zorluklar olabilir. Kaliteli uykunun bazen zor olması hayat koşullarında şaşırtıcı değildir.

Uykunuza müdahale eden faktörleri kontrol edemeyebilirsiniz, ancak iyi bir uyku için bazı güzel alışkanlıklar edinebilirsiniz. Mesela Doctorem Epifiz Plus uyku bandı kullanabilir uyku kalitenizi artırabilirsiniz.

epifiz plus uyku bandı - zinde bir hayat
epifiz plus uyku bandı – zinde bir hayat

Bu doğal içerikli harika medikal ürünü satın almak için Doctorem İnternational resmi sitesinden Epifiz Plus siparişi verebilirsiniz. Bir doctorem bayisi olarak, satın almadan önce ve satın aldıktan sonra bana 0545 885 95 68 üzerinden ulaşabilirsiniz.

Resmi Siteden Sipariş Ver  👉  Doctorem Epifiz Plus

Referans Bayi Kodu : 90007113

Bayii WhatsApp numarası 👉  0545 885 95 68


UYGULAMA

doctorem epifiz plus uygulama bölgeleri
doctorem epifiz plus uygulama bölgeleri

KULLANIM TALİMATLARI: Lütfen belirtildiği gibi kullanınız. Bantları kullanmadan önce ellerinizi sabun ve su ile yıkayınız. Bantlar koruyucu ambalajından çıkarınız Bandın arkasındaki koruyucu tabakayı çıkarınız ve bandı cildinizin temiz, kılsız tüysüz ve kuru bölgesine yapıştırınız. Uygulamadan sonra ellerinizi tekrar sabun ve su ile yıkayınız. Açık yaralara, yüze, gözlere veya hassas cilde uygulamayınız. Her bir bandın kullanım süresi 48 saattir. Bantları bütün olarak kullanınız ve bantları metal ile temas ettirmekten kaçınınız.

SAKLAMA KOŞULLARI: Doğrudan güneş ışığından koruyunuz!
Bantlar oda sıcaklığında ve koruyucu ambalajında muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Kalan bandın kurumadan saklanması için kilitli poşetin ağzını sıkıca kapatınız.

UYARILAR : Bu ürün ilaç değildir. Bu transdermal Bantlar sadece dış kullanıma uygun olup cilt üzerine yapıştırmak sureti ile harici kullanım içindir.

Herhangi bir hastalığı tedavi etmez. Kronik hastalığı olanlar doktora danışarak kullanmalıdır. Ciltte kaşıntı , kabarıklık , kızarıklık , tahriş , döküntü , veya beklenmeyen bir etki görüldüğünde ürünü kullanmayı durdurunuz ve doktorunuza danışınız.

Eğer daha önce herhangi bir banda yada benzer bir ürüne karşı allerjik reaksiyon gösterdiyseniz bu bandı kullanmayınız.

Allerjik reaksiyon ve yan etki ile karşılaşırsanız doktorunuzla iletişime geçiniz. Hassas ciltlere , ağız ( dudak ) , burun , açık veya kapalı yaralar üzerine , hasar görmüş ciltler üzerine , iltihaplı cilde uygulamayınız . Hamile ve emziren anneler , ilaç , medikal cihaz ve kozmetiklere allerjik reaksiyon gösteren kişiler kullanmadan önce doktora danışmalıdır. Bebeklerin kullanımına uygun değildir. Göz ile temasından kaçınınız. Teması halinde bol su ile durulayınız . Yutulması halinde en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz ve tıbbi yardım alınız.

Resmi Siteden Sipariş Ver  👉  Doctorem Epifiz Plus

Referans Bayi Kodu : 90007113

( Toplam 1.001 kez ziyaret edildi, 1 ziyaret bugün )

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Doctorem Epifiz Plus uyku bandı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir