Doctorem Gin Plus enerji bandı

Referans Bayi Kodu : 90007113

Açıklama

Her bir Gin Plus içerisinde 25 adet bant mevcuttur.

Her bir Gin Plus Bant içerisinde Red Ginseng , Ginger, Turmeric Saponins , Silver İyon , Organic Germanium , Kollogen mevcuttur.

Doctorem Gin Plus enerji bandı  diğer  Doctorem ürünleri gibi içeriği tamamen doğaldır. Ürün içeriğinde zencefil, kırmızı kore ginsengi, gümüş iyonları, saponinler, kollajen, organik germanyum gibi uzak doğu geleneksel tıbbında yüz yıllarca kullanılmış değerli bitki kökleri ve etkili etken maddeler bulunur.  Bu zengin ve değerli ürün içeriği sayesinde, sizlerin gündelik yaşamda daha enerjik, daha aktif ve daha iyi hissetmeniz amaçlanmıştır.

İş, ev, okul stresi ile kendinizi yorgun, bitkin ve halsiz hissetmenizin önüne geçebilirsiniz. Vücut direncinizi artırarak hem bağışıklık sisteminizi güçlendirir hem de daha enerjik olursunuz. Enerji düşüklüğü kas iskelet sistemini ve beyin fonksiyonlarını oldukça olumsuz etkiler. Bu yüzden yaşam kalitenizi artırmak isterseniz Doctorem Gin Plus tam da sizin için…

doctorem gin plus enerji bandı - zinde yaşam
doctorem gin plus enerji bandı – zinde yaşam

Bu doğal içerikli harika medikal ürünü satın almak için Doctorem İnternational resmi sitesinden Gin Plus siparişi verebilirsiniz. Bir doctorem bayisi olarak, satın almadan önce ve satın aldıktan sonra bana WhatsApp üzerinden ulaşabilirsiniz.

Resmi Site ürün sayfası  👉  Doctorem Gin Plus

Referans Bayi Kodu : 90007113

Bayii WhatsApp numarası 👉  WhatsApp


UYGULAMA 

doctorem gin plus uygulama bölgeleri
doctorem gin plus uygulama bölgeleri

KULLANIM TALİMATLARI: Lütfen belirtildiği gibi kullanınız. Bantları kullanmadan önce ellerinizi sabun ve su ile yıkayınız. Bantlar koruyucu ambalajından çıkarınız Bandın arkasındaki koruyucu tabakayı çıkarınız ve bandı cildinizin temiz, kılsız tüysüz ve kuru bölgesine yapıştırınız. Uygulamadan sonra ellerinizi tekrar sabun ve su ile yıkayınız. Açık yaralara, yüze, gözlere veya hassas cilde uygulamayınız. Her bir bandın kullanım süresi 48 saattir. Bantları bütün olarak kullanınız ve bantları metal ile temas ettirmekten kaçınınız.

SAKLAMA KOŞULLARI: Doğrudan güneş ışığından koruyunuz!
Bantlar oda sıcaklığında ve koruyucu ambalajında muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Kalan bandın kurumadan saklanması için kilitli poşetin ağzını sıkıca kapatınız.

UYARILAR : Bu ürün ilaç değildir. Bu transdermal Bantlar sadece dış kullanıma uygun olup cilt üzerine yapıştırmak sureti ile harici kullanım içindir.

Herhangi bir hastalığı tedavi etmez. Kronik hastalığı olanlar doktora danışarak kullanmalıdır. Ciltte kaşıntı , kabarıklık , kızarıklık , tahriş , döküntü , veya beklenmeyen bir etki görüldüğünde ürünü kullanmayı durdurunuz ve doktorunuza danışınız.

Eğer daha önce herhangi bir banda yada benzer bir ürüne karşı allerjik reaksiyon gösterdiyseniz bu bandı kullanmayınız.

Allerjik reaksiyon ve yan etki ile karşılaşırsanız doktorunuzla iletişime geçiniz. Hassas ciltlere , ağız ( dudak ) , burun , açık veya kapalı yaralar üzerine , hasar görmüş ciltler üzerine , iltihaplı cilde uygulamayınız . Hamile ve emziren anneler , ilaç , medikal cihaz ve kozmetiklere allerjik reaksiyon gösteren kişiler kullanmadan önce doktora danışmalıdır. Bebeklerin kullanımına uygun değildir. Göz ile temasından kaçınınız. Teması halinde bol su ile durulayınız . Yutulması halinde en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz ve tıbbi yardım alınız.

Resmi Site ürün sayfası  👉  Doctorem Gin Plus

Referans Bayi Kodu : 90007113

( Toplam 1.350 kez ziyaret edildi, 1 ziyaret bugün )

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Doctorem Gin Plus enerji bandı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir