Doctorem Gin Plus enerji bandı

Kategoriler:

Açıklama

Her bir Gin Plus içerisinde 25 adet bant mevcuttur.

Her bir Gin Plus Bant içerisinde Red Ginseng , Ginger, Turmeric Saponins , Silver İyon , Organic Germanium , Kollogen mevcuttur.

Doctorem Gin Plus enerji bandı  diğer  Doctorem ürünleri gibi içeriği tamamen doğaldır. Ürün içeriğinde zencefil, kırmızı kore ginsengi, gümüş iyonları, saponinler, kollajen, organik germanyum gibi uzak doğu geleneksel tıbbında yüz yıllarca kullanılmış değerli bitki kökleri ve etkili etken maddeler bulunur.  Bu zengin ve değerli ürün içeriği sayesinde, sizlerin gündelik yaşamda daha enerjik, daha aktif ve daha iyi hissetmeniz amaçlanmıştır.

İş, ev, okul stresi ile kendinizi yorgun, bitkin ve halsiz hissetmenizin önüne geçebilirsiniz. Vücut direncinizi artırarak hem bağışıklık sisteminizi güçlendirir hem de daha enerjik olursunuz. Enerji düşüklüğü kas iskelet sistemini ve beyin fonksiyonlarını oldukça olumsuz etkiler. Bu yüzden yaşam kalitenizi artırmak isterseniz Doctorem Gin Plus tam da sizin için…

doctorem gin plus enerji bandı - zinde yaşam
doctorem gin plus enerji bandı – zinde yaşam

Bu doğal içerikli harika medikal ürünü satın almak için Doctorem İnternational resmi sitesinden Gin Plus siparişi verebilirsiniz. Bir doctorem bayisi olarak, satın almadan önce ve satın aldıktan sonra bana WhatsApp üzerinden ulaşabilirsiniz.

Resmi Site ürün sayfası  👉  Gin Plus

Bayii WhatsApp numarası 👉  WhatsApp

( Toplam 270 kez ziyaret edildi, 1 ziyaret bugün )

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Doctorem Gin Plus enerji bandı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir