Doctorem Vita Plus ağrı bandı

Referans Bayi Kodu : 90007113

Açıklama

Her bir Vita Plus içerisinde 25 adet bant mevcuttur.

Her bir Vita Plus Bant içerisinde Red Ginseng , Saponins , Silver İyon , Organic Germanium , Kollogen mevcuttur.

Doctorem Vita plus günlük hayatta sıkça karşılaştığımız bazen de kronikleşen eklem, kas-sinir ağrıları ve bölgesel ağrılar için geliştirilmiş bileşenlerden oluşan bir üründür. Vita plus genellikle bel, boyun, bacak, kol gibi bölgesel ağrıların teskini için kullanımı tercih sebebidir.. Doctorem Vita Plus içeriği ise;

  1. Silver İyon
  2. Organic Germanium
  3. Kollogen
  4. Red Ginseng
  5. Saponins

Gibi bileşenler mevcuttur. Ürün içerik olarak güçlü bileşenlere sahiptir ve doğal ürünlerden elde edilir. Kimyasal içermemektedir. Haricen kullanımı sebebiyle bir çok  kişisel faydası vardır. Yutma sorunu yaşayanlar için  kullanımı basittir. Çünkü  cilde yapıştırılarak kullanılır.  Bunun yanında cilt yoluyla alınmasının bir diğer faydası içeriğinde bulunan etken maddelerin kana karışma süresi daha hızlı olur ve etkisini çok çabuk hissedilir.

Doctorem Vita Plus sağlık bandı kullanıldığı bölgede kan akışını ve enerji akışını düzenler bu sebeple bölgesel sorunları çok çabuk rahatlatır ve size konforlu bir zaman dilimi yaratır. İçerisinde bulunan Red Ginseng , Saponins , Silver İyon , Organic Germanium , Kollogen gibi etken maddelerin vücudunuza sağladığı harika faydaların yanında bu konforlu zaman dilimi için bile Vita Plus kullanmaya  değer.

doctorem vita plus sağlık bandı sağlıklı yasa

Bu doğal içerikli harika medikal ürünü satın almak için Doctorem İnternational resmi sitesinden Vita Plus siparişi verebilirsiniz. Bir doctorem bayisi olarak, satın almadan önce ve satın aldıktan sonra bana 0545 885 95 68 üzerinden ulaşabilirsiniz.

Resmi Siteden Satın al  👉  Doctorem Vita Plus

Referans Bayi Kodu : 90007113

Bayii WhatsApp numarası 👉  0545 885 95 68

 


UYGULAMA 

doctorem vita plus uygulama bölgeleri
Doctorem vita plus uygulama bölgeleri

KULLANIM TALİMATLARI: Lütfen belirtildiği gibi kullanınız. Bantları kullanmadan önce ellerinizi sabun ve su ile yıkayınız. Bantlar koruyucu ambalajından çıkarınız Bandın arkasındaki koruyucu tabakayı çıkarınız ve bandı cildinizin temiz, kılsız tüysüz ve kuru bölgesine yapıştırınız. Uygulamadan sonra ellerinizi tekrar sabun ve su ile yıkayınız. Açık yaralara, yüze, gözlere veya hassas cilde uygulamayınız. Her bir bandın kullanım süresi 48 saattir. Bantları bütün olarak kullanınız ve bantları metal ile temas ettirmekten kaçınınız.

SAKLAMA KOŞULLARI: Doğrudan güneş ışığından koruyunuz!
Bantlar oda sıcaklığında ve koruyucu ambalajında muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Kalan bandın kurumadan saklanması için kilitli poşetin ağzını sıkıca kapatınız.

UYARILAR : Bu ürün ilaç değildir. Bu transdermal Bantlar sadece dış kullanıma uygun olup cilt üzerine yapıştırmak sureti ile harici kullanım içindir.

Herhangi bir hastalığı tedavi etmez. Kronik hastalığı olanlar doktora danışarak kullanmalıdır. Ciltte kaşıntı , kabarıklık , kızarıklık , tahriş , döküntü , veya beklenmeyen bir etki görüldüğünde ürünü kullanmayı durdurunuz ve doktorunuza danışınız.

Eğer daha önce herhangi bir banda yada benzer bir ürüne karşı allerjik reaksiyon gösterdiyseniz bu bandı kullanmayınız.

Allerjik reaksiyon ve yan etki ile karşılaşırsanız doktorunuzla iletişime geçiniz. Hassas ciltlere , ağız ( dudak ) , burun , açık veya kapalı yaralar üzerine , hasar görmüş ciltler üzerine , iltihaplı cilde uygulamayınız . Hamile ve emziren anneler , ilaç , medikal cihaz ve kozmetiklere allerjik reaksiyon gösteren kişiler kullanmadan önce doktora danışmalıdır. Bebeklerin kullanımına uygun değildir. Göz ile temasından kaçınınız. Teması halinde bol su ile durulayınız . Yutulması halinde en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz ve tıbbi yardım alınız.

Resmi Siteden Satın al  👉  Doctorem Vita Plus

Referans Bayi Kodu : 90007113

( Toplam 4.158 kez ziyaret edildi, 1 ziyaret bugün )

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Doctorem Vita Plus ağrı bandı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir