Doctorem Vita Plus ağrı bandı

Kategoriler:

Açıklama

Her bir Vita Plus içerisinde 25 adet bant mevcuttur.

Her bir Vita Plus Bant içerisinde Red Ginseng , Saponins , Silver İyon , Organic Germanium , Kollogen mevcuttur.

Doctorem Vita plus günlük hayatta sıkça karşılaştığımız bazen de kronikleşen eklem, kas-sinir ağrıları ve bölgesel ağrılar için geliştirilmiş bileşenlerden oluşan bir üründür. Vita plus genellikle bel, boyun, bacak, kol gibi bölgesel ağrıların teskini için kullanımı tercih sebebidir.. Doctorem Vita Plus içeriği ise;

  1. Silver İyon
  2. Organic Germanium
  3. Kollogen
  4. Red Ginseng
  5. Saponins

Gibi bileşenler mevcuttur. Ürün içerik olarak güçlü bileşenlere sahiptir ve doğal ürünlerden elde edilir. Kimyasal içermemektedir. Haricen kullanımı sebebiyle bir çok  kişisel faydası vardır. Yutma sorunu yaşayanlar için  kullanımı basittir. Çünkü  cilde yapıştırılarak kullanılır.  Bunun yanında cilt yoluyla alınmasının bir diğer faydası içeriğinde bulunan etken maddelerin kana karışma süresi daha hızlı olur ve etkisini çok çabuk hissedilir.

Doctorem Vita Plus sağlık bandı kullanıldığı bölgede kan akışını ve enerji akışını düzenler bu sebeple bölgesel sorunları çok çabuk rahatlatır ve size konforlu bir zaman dilimi yaratır. İçerisinde bulunan Red Ginseng , Saponins , Silver İyon , Organic Germanium , Kollogen gibi etken maddelerin vücudunuza sağladığı harika faydaların yanında bu konforlu zaman dilimi için bile Vita Plus kullanmaya  değer.

doctorem vita plus sağlık bandı sağlıklı yasa

Bu doğal içerikli harika medikal ürünü satın almak için Doctorem İnternational resmi sitesinden Vita Plus siparişi verebilirsiniz. Bir doctorem bayisi olarak, satın almadan önce ve satın aldıktan sonra bana 0545 885 95 68 üzerinden ulaşabilirsiniz.

Resmi Site ürün sayfası  👉  Vita Plus

Bayii WhatsApp numarası 👉  0545 885 95 68

( Toplam 891 kez ziyaret edildi, 1 ziyaret bugün )

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Doctorem Vita Plus ağrı bandı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir